středa 10. února 2021

Aktualizace aplikace vypocet-dph.cz

Chvilku to trvalo, ale opět jsem vydal aktualizaci jedné z aplikací. Tentokrát jsem se podíval na online kalkulačku DPH na adrese www.vypocet-dph.cz

Aktualizací prošla prakticky celá aplikace, ale největší novinkou jsou nové strany které nabízejí další informace a podporu pro výpočty DPH.
Odkazy na instituce - na této straně jsou odkazy na Vládní weby, weby ministerstev, registry a další.
Kódy bank - Také hledáte co to může být za banku podle jejího kódu. Nebo kontakty na banku atp. Tak jsem připravil kompletní seznam bank a platebních subjektů fungujících v naší kotlince.
Kursovní lístek - Ve spolupráci s aplikací Kurz-CNB.cz jsem vytvořil widget který umožňuje na jakýkoli web vložit aktuální kursovní lístek. Myslím že mít u DPH kalkulačky aktuální kurzy se určitě bude hodit.
A strany s dalšími informacemi: Historie novinekDalší užitečné aplikaceObchodní podmínkyOchrana osobních údajů.

Další novinkou je že jsem ze strany Kontakty odstranil formulář. Za poslední dva roky z něj přišlo 2 smysluplné emaily. Jinak jsem musel prakticky každý měsíc upravovat zabezpečení proti spamerům co nabízí hiper výhodné půjčky a nebo SEO konzultace atp..

A jako vždy když už začnu zasahovat do zdrojových kódů nějaké aplikace, tak opravím a upravím drobnosti které mi leželi v hlavě. Hlavní úpravou prošla grafická šablona, která má interně úplně nové rozložení. Navenek je změna relativně malá, ale ve skutečnosti je to velký posun. Nová je hlavička kde přibylo menu, které se přizpůsobuje mobilním návštěvníkům a vlastně celý web se posouvá směrem mobilním návštěvám, kterých rapidně přibývá. Plus se změnil pravý panel, kde byl dosud pouze reklamní blok. nyní umožňuje použití doplňkový widgetů a jako první přibyl Kurzovní lístek.

Kdyby Vás napadla nějaká novinka, která by Vám práci s DPH kalkulačkou usnadnila. Napište mi na email, nebo v komentářích, jsem rád za všechny nápady.Žádné komentáře:

Okomentovat

Prosím slušně a k věci. Konkurence atp nechť si založí vlastní blog ;D.