pondělí 13. května 2019

Aktualizace - Kurz-ČNB.cz

Ahoj, 🖖 dokončil jsem další aktualizaci. Tentokrát jde o web www.kurz-cnb.cz 🎊️🎉️🎈🕺
- Přibyla možnost zvolit si datum, ze kterého jsou zobrazené kurzy a se kterým počítá kurzovní kalkulačka. Systém umí rozpoznat datum, kdy nebyl vydaný kurz a vybere nejbližší vydaný kurz. Datum je možné vybrat, jak na straně se seznamem měn, tak i v detailní straně měny. Navíc vybrané datum si systém hodinu pamatuje. Takže je možné procházet a kalkulovat víc kurzů pro dané datum vydání.
- Celý web prošel optimalizací grafiky podle teplotních map používání. Asi největší aktualizací prošel vzhled pro mobilní zařízení, kde se změnilo zobrazení měn, tak aby bylo výraznější a přehlednější a vše se zároveň vešlo na obrazovku mobilního telefonu.
- Údržbou prošla i strana Nastavení ⚙, kdy byla jedna drobná chybka při prvním načtení nastavení. Plus jsem stranu optimalizoval pro mobilní zařízení, aby se vše vešlo na obrazovku a nebylo nutné rolovat do strany.
- Přibyla stránka Archiv novinek. Už bylo zkrátka potřeba přesunout starší aktualizace a novinky, tak aby zbytečně neprodlužovali úvodní stranu.

Všem moc díky za podněty 🕵️ a nápady.

https://www.kurz-cnb.cz/


Žádné komentáře:

Okomentovat

Prosím slušně a k věci. Konkurence atp nechť si založí vlastní blog ;D.